Montaż kuchenek

Montaż kuchenek gazowych jest czynnością skomplikowaną i niezbędne jest do wykonywania jej posiadanie odpowiedniej wiedzy oraz uprawnień. Nasza firma posiada wiedzę i uprawnienia niezbędne do montażu kuchenek gazowych. Niewłaściwie wykonany montaż rur lub urządzeń, niedokładna naprawa usterek czy brak okresowego przeglądu może być przyczyną poważnych problemów.kuchenka2

Nasza firma wykonuje wszelkie prace związane z instalacjami gazowymi. Powierzając nam usługę w tym zakresie mogą Państwo liczyć na szybkie, zgodne ze standardami i przede wszystkim bezpieczne jej wykonanie, którym zajmą się nasi pracownicy posiadający niezbędne uprawnienia gazowe.

Jedną z najczęściej wykonywanych przez nas prac jest wymiana starych kuchenek gazowych, w których istnieje ryzyko wystąpienia nieszczelności, co stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia osób zamieszkujących gospodarstwo domowe. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia, które pozwalają nam na bezpieczne przeprowadzenie całego procesu wymiany kuchenki gazowej. Podczas montażu nowego urządzenia z najwyższą dokładnością sprawdzamy szczelność połączeń, aby zagwarantować bezpieczną eksploatację.

Oprócz naprawy usterek przeprowadzamy również okresowe przeglądy instalacji.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy do prac przy instalacji gazowej – zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do współpracy spółdzielnie mieszkaniowe, firmy oraz osoby prywatne.

WAŻNE!

Brak wpisu o dokonaniu montażu przez uprawnionego montera może być podstawą nieprzyjęcia kuchni na gwarancji przez producenta.