O nas

Montaż instalacji gazowych w samochodach, legalizacja samochodowych zbiorników LPG oraz naprawa samochodów osobowych i dostawczych jest naszą specjalizacją od ponad 25 lat.

TEST Warsztat rozpoczął działalność w miejscowości Bachorzyn już w 1990 roku. Jesteśmy serwisem samochodowym, który od lat dba o jakość świadczonych usług. Pracują u nas certyfikowani mechanicy samochodowi, którzy wciąż poszerzają swoje kompetencje uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach z zakresu wykonywanych przez nas usług montażu instalacji gazowych, legalizacji zbiorników LPG oraz naprawy samochodów.

TEST Warsztat

Naprawa pojazdów

Posiadamy dużą wiedzę, a także odpowiedni sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć usterki w większości samochodów. Obsługujemy zarówno klientów flotowych jak i indywidualnych.

Dbamy nie tylko o samochody, ale i o komfort naszych klientów. Oddajemy do Państwa dyspozycji poczekalnię, w której mogą się Państwo napić kawy czy herbaty mając auto „na oku” np. podczas montażu instalacji gazowej bądź ustawiania zbieżności.

Istnieje także możliwość pozostawienia samochodu do naprawy przez całą dobę na monitorowanym terenie warsztatu. Posiadamy dwa kanały montażowe, własną Stację Kontroli Pojazdów, dzięki czemu w sposób kompleksowy możemy zająć się państwa autem.

Dlaczego my?

Test Warsztat nie jest zwykłym warsztatem jakich wiele na naszym rynku. Naszym celem nie jest wyłącznie naprawa usterek w Twoim aucie, lecz także zapobieganie ich powstawaniu oraz uświadamianie Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji samochodu. Takie podejście do sprawy zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie Twojego samochodu. Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę, a także rzetelną, zrozumiałą informację i fachową poradę na temat ogólnego stanu Twojego auta oraz ewentualnych wymaganych w najbliższym czasie napraw.

Już nie musisz obawiać się, że nieznajomość zagadnień motoryzacyjnych sprawi, że koszt usługi będzie wyższy lub zostaniesz „naciągnięty” na niepotrzebne usługi.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi usługami, a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.