Montaż LPG

Montaż samochodowych instalacji gazowych w samochodach jest jest naszą pasją od 1990 roku.

Nasi pracownicy pomogą Państwu dokonać odpowiedniego wyboru systemu gazowego, a następnie profesjonalnie zamontują go w Państwa samochodzie.Montaż samochodowych instalacji gazowych firm polskich, włoskich.

Posiadając duże, wieloletnie doświadczenie, doskonale wiemy, jak ważne dla prawidłowego działania instalacji gazowej w samochodzie jest poprawne działanie silnika na benzynie. Współczesne samochodowe instalacje gazowe to układy bardzo zaawansowane technologicznie. Gwarancją udanej przeróbki samochodu na gaz jest prawidłowe dobranie instalacji do danego pojazdu, profesjonalny montaż oraz precyzyjna regulacja, która pozwoli użytkownikowi na oszczędną i bezpieczną eksploatację. Profesjonalny montaż wymaga użycia najlepszych podzespołów, zaangażowania doświadczonych mechaników i specjalistycznego wyposażenia warsztatu.

Posiadając wieloletnie doświadczenie, wiemy, jak ważne dla prawidłowego działania instalacji gazowej w samochodzie jest poprawne działanie silnika na benzynie. Dlatego też podczas montażu instalacji dodatkowo sprawdzamy samochód Klienta pod kątem parametrów pracy silnika i stanu odpowiednich podzespołów tak, aby po montażu auto działało sprawnie i bezpiecznie.

Na montaż samochodowych instalacji gazowych firm polskich, włoskich w samochodach udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Po montażu otrzymują Państwo pełną dokumentację do instalacji gazowej:

  • kartę gwarancyjną,
  • wyciąg ze Świadectwa Homologacji,
  • atest na zbiornik,
  • fakturę na części i usługę.

Z obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej mogą Państwo korzystać w naszym serwisie. Za montaż instalacji gazowej mogą Państwo zapłacić gotówką lub skorzystać z systemu ratalnego. Wszystkie formalności załatwią Państwo na miejscu w naszej firmie.

Cenę montażu instalacji gazowej możemy ustalić po określeniu typu silnika, do którego dopasowujemy rodzaj instalacji, a także po określeniu Państwa preferencji min. co do wielkości i typu zbiornika Autogazu.

Podczas wyboru parametrów podzespołów mogą Państwo liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów i mechaników wykonujących od lat montaże instalacji gazowych. Zachęcamy do kontaktu.